Події


 

 

47 Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»27 травня — 03 червня 2018
Київ
27 травня - 3 червня
Культурний центр «Кінотеатр «Київ» | В. Васильківська, 19 | Квитки у касах

 

КМК «Молодість» – найбільша регулярна кіноподія України за версією FIAPF. Щороку фестиваль представляє понад 250 фільмів з усього світу. Конкурсна програма складається зі студентських, дебютних короткометражних та повнометражних фільмів. До географії конкурсних робіт належать країни майже з усіх континентів.Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно.

 

Цьогоріч у програмі буду представлений фільм «Тиха ніч» (Польща, 2017, режисер – Пйотр Домалевський) – лауреат ґданських «Золотих левів» за найкращий фільм. У Києві стрічку презентуватимуть режисер та оператор Пйотр Собочинський-мол.


Урочисте відкриття фестивалю і церемонія нагородження переможців проходитиме на Поштовій площі у Києві, де на великому екрані демонструватиметься фільм-відкриття 47-ї «Молодості» — стрічка Малґожати Шумовської «Обличчя» (пол. Twarz, 2018). Картина отримала на 68-му Берлінському кінофестивалі Гран-прі журі — «Срібного ведмедя».

За сюжетом молодий бунтар Яцек з польської провінції полюбляє слухати важку музику і мріє втекти до великого міста. Але на разі хлопець змушений жити з родичами та працювати на будівництві, де зводять найвищу у світі статую Ісуса Христа. Певного разу він падає з висоти й травмує обличчя. Після операції відновити зовнішність вдається, проте юнака не впізнають ані батьки, ані наречена…


Розклад польської складової фестивалю:


27.05 о 19:00 на Поштовій площі – відкриття фестивалю фільмом Twarz Малгожати Шумовської за участі режисера

27.05 о 21:30 у кінотеатрі «Київ» – показ фільму «Обличчя» Малґожати Шумовської

02.06 о 15:30 на Поштовій площі – показ фільму «За блакитними дверима»

02.06 о 17:00 у кінотеатрі «Київ» –  показ фільму «Тиха ніч»

03.06 о 13:00 у кінотеатрі «Київ» – показ фільму «Тиха ніч»


Повна програма фестивалю на сайті https://molodist.com/Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля