Події


 

 

Спецпроект «Польський акцент»15 березня — 30 вересня 2018
Київ
15 березня - 30 вересня

 

Спільно з «Читомо» ми розпочинаємо спецпроект «Польський акцент» – серію аналітичних статей та ґрунтовних розмов з представниками книговидавничої сфери для українських видавців, ілюстраторів, дизайнерів, культурних менеджерів, бібліотекарів, читачів та усіх тих, хто причетний до книги в Україні про функціонування польського книжкового ринку та літературне середовище Польщі.


Першим матеріалом, у рамках проекту, стала розмова зі співзасновником видання 'Biblioteka Analiz' Пйотром Доброленцьким про розвиток книжкової інфраструктури у Польщі.

Другим – Польська проза: яскраві, неперекладені Остапа Сливинського. Третім – Поезія Маріанни Кіяновської. Четвертий розповідає про Літературу як інструмент осмислення

П'ятий оповідає про польську візуальну книгу, а шостий про книжковий ринок (аналітика про кількість виданих книг, видавництва, книгарні тощо).

Сьомий представляє традицію книжкової ілюстрації  і є тематичним продовженням п'ятого матеріалу.

У восьмому ми зібрали для вас список цікавих бібліотек Польщі від найдавніших до ультрасучасних, від старовинних музеїв до залів очікування на вокзалі.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля