Події


 

 

Спецпроект «Польський акцент»15 березня — 31 грудня 2018
Київ
15 березня - 31 грудня

 

Спільно з «Читомо» ми розпочинаємо спецпроект «Польський акцент» – серію аналітичних статей та ґрунтовних розмов з представниками книговидавничої сфери для українських видавців, ілюстраторів, дизайнерів, культурних менеджерів, бібліотекарів, читачів та усіх тих, хто причетний до книги в Україні про функціонування польського книжкового ринку та літературне середовище Польщі.


Першим матеріалом, у рамках проекту, стала розмова зі співзасновником видання 'Biblioteka Analiz' Пйотром Доброленцьким про розвиток книжкової інфраструктури у Польщі.

Другим – Польська проза: яскраві, неперекладені Остапа Сливинського. Третім – Поезія Маріанни Кіяновської. Четвертий розповідає про Літературу як інструмент осмислення

П'ятий оповідає про польську візуальну книгу, а шостий про книжковий ринок (аналітика про кількість виданих книг, видавництва, книгарні тощо).

Сьомий представляє традицію книжкової ілюстрації  і є тематичним продовженням п'ятого матеріалу.

У восьмому ми зібрали для вас список цікавих бібліотек Польщі від найдавніших до ультрасучасних, від старовинних музеїв до залів очікування на вокзалі.

Дев'ятий вимальовує портрет польського читача.

А десятий розповідає про бібліотечну систему у Польщі.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля