Події


 

 

Дні польського кіно у Дніпрі



19 — 26 листопада 2017
Дніпро
19 листопада - 26 листопада
19 листопада / Кінотеатр «Материк-Кіно» / вул. М. Кюрі, 5 / квитки у касах кінотеатру 20-26 листопада / Кінотеатр «Мост-Кіно» / вул. Глінки, 2 / квитки у касах кінотеатру

 

Дні польського кіно – проект Польського Інституту у Києві, який цьогоріч відбувається вже вдванадцяте. Традиційно у програмі представлено найцікавіший доробок польського кінематографу останніх двох років.


Цього року – з 5 до 18 жовтня – фестиваль відбувся у шести містах України – Києві, Одесі, Вінниці, Харкові, Маріуполі та Луцьку – було представлено сім повнометражних польських фільмів, що вже здобули нагороди на престижних міжнародних фестивалях, визнання глядачів та світової кінокритики.


На численні прохання глядачів і з нагоди 25-річчя відродження Спілки поляків «Огніско» м. Дніпра з 19 до 26 листопада Дні польського кіно відбудуться у Дніпрі!


У програмі польського кінотижня – кінорозповідь про появу книги «Мистецтво кохання» Міхаліни Віслоцької – своєрідна історія сексуальної революції у польській версії (режисер – Марія Садовська).


Іще одна біографічна драма Днів польського кіно буде присвячена видатному науковцю-польці Марії Склодовській-Кюрі (режисер – Марі Ноель).


Дніпровський глядач матиме змогу побачити фільми найрізноманітнішої жанрової палітри – і романтичну комедію Міті Окорна «Планета самотніх», і трилер Марціна Кошалки «Червоний павук»…


Вперше за останні роки на фестивалі буде показаний дитячий фільм «За блакитними дверима» (режисер – Маріуш Палей). А однією з ліній драми «Новий світ» є історія української емігрантки Віри…


У програмі також кілька яскравих кінодебютів – зокрема, дебютний повнометражний художній фільм Яна П. Матушинського «Остання сім’я», який минулого року здобув гран-прі фестивалю «Молодість».


РОЗКЛАД ПОКАЗІВ


Дніпро / 19 листопада

Кінотеатр «Материк-Кіно» / вул. М. Кюрі, 5 / квитки у касах кінотеатру


Дніпро / 20-26 листопада

Кінотеатр «Мост-Кіно» / вул. Глінки, 2 / квитки у касах кінотеатру






Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля