Події


 

 

Томаш Колодзєйчак на V Міжнародному фестивалі фантастичної літератури і уявних світів ЛіТерраКон10 — 12 листопада 2017
Київ
10 листопада - 12 листопада
Музей історії Києва | вул. Богдана Хмельницького 7 | 1 поверх

 

З 10 по 12 листопада у Києві відбудеться V Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і уявних світів ЛіТерраКон. Цьогоріч на фестиваль завітає польський письменник Томаш Колодзєйчак, який візьме участь у таких заходах:


10 листопада

18:00 книжковий магазин «Буква» (вул. Б. Хмельницького, 3) – велика доконвентна зустріч «Ми нікуди не тікаємо, або Нащо нам фантастика?»


11 листопада

12:00 (Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького 7,1 поверх) – «Ласкаво просимо до Універсуму!» Короткий курс із створення нових світів від Томаша Колодзейчака

13:00 Від «Веку волков» до «Эпохи единорогов» – унікальні міжнародні антології від КСД за участі авторів.


12 листопада

12:30 (Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького 7,1 поверх) – Розмова «Як і навіщо ми робимо комікси. Досвід Польщі й шлях України».


Томаш Колодзєйчак – польський письменник-фантаст, видавець, публіцист, редактор і Лауреат авторитетної премії ім. Януса А. Зайделя. Найамбітніший цикл Колодзейчака — «Остання Річ Посполита» (Ostatnia Rzeczpospolita), з частинами якого ви мали нагоду ознайомитися в міжнародних антологіях видавництва «КСД» «Вік вовків» (2015), «Подорож трьох царів» (2016 ) і «Девʼятнадцять стражів» (2017) – виданнях, які ми презентували на наших фестивалях. Автор змальовує світ майбутнього, який захоплюють нападники з інших світів. Закони світобудови змінились, і тепер квантова фізика має не менше значення, ніж магія амулетів, а професія географа перетворилася на одну з найнебезпечніших у світі. З 1990-х років життя Томаша Колодзейчака також пов’язано з коміксами, а саме з видавцем «Egmont». Ця діяльність – видання журналу «Voyager» та антології польських коміксів, підтримка фантастики й коміксів у медіа-ресурсах, організація конвентів – принесла Томашу Колодзейчаку гідне визнання і звання «Заслужений діяч польської культури» (2010) Міністерства культури Польщі. В 2013 році за заслуги в розвитку культури і за популяризацію памʼяті про новітню історію Колодзейчак був нагороджений медаллю «Золотий Хрест за Заслуги».Події / січень

Всі події


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля