Події


 

 

Bиставкa «Папа свободи» у Фастові03 — 12 листопада 2017
Фастів
3 листопада - 12 листопада
Костел Воздвижения Святого Хреста | пл. З. Козара, 1 | Вхід вільний

 

3 листопада у Фастові відбудуться урочистості з нагоди патронального свята Центру Святого Мартіна де Поррес. О 10:00 Святу Месу з цієї нагоди очолить Апостольський Нунцій в Україні Клаудіо Ґуджеротті. У цей день Його Високопреосвященство відриє також новозбудовану каплицю Центру Святого Мартіна та виставку «Папа свободи», присвячену постаті Св. Івана Павла ІІ. Виставка, представлена за підтримки Польського Інституту у Києві, працюватиме до 12 листопада.


Виставка «Папа свободи» оповідає про вплив Папи-поляка на відновлення незалежності серед народів Європи у 80-х роках минулого століття. Вона складається з майже 30 стендів з фотографіями Святішого Отця, які представляють знакові моменти його понтифікату та фрагменти найважливіших виступів, присвячених проблематиці свободи та іншим питанням, що стосуються інших суспільних проблем. Ці виступи, свого часу, він виголошував у Європарламенті, штаб-квартирі ООН та польському сеймі.


Особливу частину виставки складає інформація про зустрічі Івана Павла ІІ з найважливішими постатями зі світу політики минулих десятиліть, серед яких – Вацлав Гавел, Тадеуш Мазовецький, Ясір Арафат, Гельмут Коль, Фідель Кастро тощо.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля