Події


 

 

Гранд-фінал міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського»30 листопада 2017
Київ
30 листопада
Київський національний академічний театр оперети | вул.Червоноармійська, 53/3 | Початок концерту о 19:00 | Квитки у касі Театру оперети

 

Симфонічний концерт, який наприкінці осені щорічно відбувається у Національній опереті України, цього року буде Гранд-фіналом міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського». Фестивалю, який єднає українську, польську та американську культуру.


Ігнацій Ян Падеревський — багатогранна особистість. Він був видатним піаністом з п’ятдесятирічною кар’єрою віртуоза. Чимало гастролював по Європі, обом Америкам (Південній та Північній), Австралії. Писав сонати для скрипки та фортепіано, відомі оркестри включали у свій репертуар його знамениті твори: оперу «Манру», «Симфонію» Полонія», «Польську фантазію» для фортепіано з оркестром. Крім того, Ян Падеревський був відомим державним діячем, політиком (прем’єр-міністром та міністром закордонних справ Польщі у 1919 році). А ще він був філантропом. Падеревський щедро ділився своїм статком зі співвітчизниками (поляками) і з громадянами багатьох інших країн. За його фінансової участі відкривалися концертні зали і пам’ятники — монумент Клоду Дебюссі і Едуару Колонну в Парижі, пам’ятник Ференцу Лісту в Веймарі, Людвігу Бетховену в Бонні, Фридерику Шопену в Желязовій Волі, Тадеушу Костюшко в Чикаго, тріумфальна арка у Вашингтоні. Ігнацій Ян Падеревський народився на території сучасної України, жив під Житомиром та неподалік Шепетівки. Навчався у Варшаві, а творив по всьому світу.


До програми Гранд-фіналу міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського» увійшли твори І.Я Падеревського, К.Дембського, М.Скорика.


У симфонічному концерті, організованому за підтримки Польського Інституту у Києві братимуть участь солісти: Маріанна Гумецька /фортепіано/ (Україна), Артур Яронь /фортепіано/ (Польща), Євген Крук /скрипка/ (Україна); диригенти концерту: Кшесімір Дембський (Польща) та Оксана Мадараш (Україна); симфонічний оркестр Національної оперети України.


Події / січень

Всі події


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля