Події


 

 

Освітній проект «Молоді про Європу»01 вересня — 30 листопада 2017
Київ
1 вересня - 30 листопада
Київ-Варшава

 

Чільне фото: Під час однієї з майстерень Doc'n'World Foundation (світлина В'ячеслава Цвєткова)


Новий освітній проект для молодих українських документалістів. Відомі майстри польської документальної кіноіндустрії проводитимуть в Україні та Польщі серію майстер-класів та лекцій і розповідатимуть, як і де режисерам шукати підтримки.


Молоді режисери та продюсери працюватимуть під творчим керівництвом наставників на різних етапах проекту: від появи задуму до відеодокументації, створення трейлера й підготовки професійного сценарію. Серед творчих керівників досвідчені польські документалісти – Яцек Блавут, Мирослав Дембіньський, Яцек Пйотр Блавут, а також Павел Лозінський.


Насамкінець молоді документалісти візьмуть участь у пітчингу у Варшаві, де особисто представлять свої роботи редакторам телебачення та іншим потенційним спонсорам і представникам кіноіндустрії.


Освітня програма триватиме з вересня по листопад 2017 року й передбачає дві зустрічі в Україні та одну в Польщі, а також самостійну роботу учасників протягом усього часу.


Завершальним стане етап девелопменту (розвитку проектів документальних фільмів), але навіть після його закінчення наставники не покинуть своїх студентів. Вони докладуть максимум зусиль, аби якнайбільше проектів було реалізовано для створення фільмів, що презентуватимуть образ сучасної Європи.


Організатори: Фундація «Документ і Світ», Міжнародна майстерня документального кіно, ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», Польський інститут кіномистецтва (PISF), Інститут Адама Міцкевича, Польський Інститут у Києві, TVP, Бєлсат, Лодзинська кіношкола, Школа Анджея Вайди у Варшаві, Ґдинська кіношкола, кіностудія «Everest» у Лодзі, Державне агентство України з питань кіно, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, кінокомпанія «МаГіКа-фільм»Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля