Події


 

 

Bиставкa «Папа свободи»15 — 22 жовтня 2017
Київ
15 жовтня - 22 жовтня
Інститут Томи Аквінського | вул. Деревлянська, 13 | Початок об 11:30 | Вхід вільний

 

15 жовтня об 11:30 у приміщенні Інституту Томи Аквінського (вул. Деревлянська, 13) відбудеться відкриття виставки «Папа свободи», присвяченої постаті Св. Івана Павла ІІ. Виставка приурочена традиційному Папському дню та проходитиме у рамках урочистостей з нагоди надання імені Івана Павла ІІ одній з вулиць у Києві. Виставка працюватиме до 22 жовтня, після чого вирушить до Фастова, Бердичева та Житомира.


Виставка «Папа свободи» оповідає про вплив Папи-поляка на відновлення незалежності серед народів Європи у 80-х роках минулого століття. Вона складається з близько 30 стендів з фотографіями Святішого Отця, які представляють знакові моменти його понтифікату та фрагменти найважливіших виступів, присвячених проблематиці свободи та іншим питанням, що стосуються інших суспільних проблем. Ці виступи, свого часу, він виголошував у Європарламенті, штаб-квартирі ООН та польському сеймі.

Особливу частину виставки складає інформація про зустрічі Івана Павла ІІ з найважливішими постатями зі світу політики минулих десятиліть, серед яких – Вацлав Гавел, Тадеуш Мазовецький, Ясір Арафат, Гельмут Коль, Фідель Кастро тощо. 


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля