Події


 

 

Стипендіальна програма Міністра Культури i Національної Спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia"16 червня — 15 жовтня 2017
Україна
16 червня - 15 жовтня

 

Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA".


Програма "Gaude Polonia" призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.


Стипендіальна програма триватиме у Польщі з 1 лютого до 31 липня 2018 року. Відбір стипендіатів відбудеться шляхом конкурсу. Від кандидатів вимагається володіння польською мовою, щонайменше на початковому рівні.


Заявки на участь у програмі прийматимуться до 15 жовтня 2017 року.


Необхідні документи:


-         Заявка про надання стипендії;

-         2 рекомендації від осіб, які в обраній царині є визнаними постатями;

-         Порт-фоліо в паперовому вигляді або на диску CD/DVD.


 Заявки можна складати в Польському Інституті у Києві (вул. Б. Хмельницького, 29/2 oф. 17, 01-030 Київ) та безпосередньо в Національному Центрі Культури у Варшаві   (ul. Płocka 13, 01-231 Warszawa).


Детальний регламент програми можна знайти на сторінці: http://www.nck.pl/gaude-polonia/317677-dokumenty-6/


Додаткову інформацію про програму  можна отримати у Національному Центрі Культури у Варшаві (тел.: 48-22-350-95-30, email: bberdychowska@nck.pl).


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля