Події


 

 

Сайнс-фікшн на VIІ міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»17 — 21 травня 2017
Київ
17 травня - 21 травня
Мистецький Арсенал / вул. Лаврська, 10-12

 

Польський Інститут у Києві разом з фестивалем LiterraCom підготував серію заходів, присвячених польській фантастичній літературі. Відбудеться презентація нових перекладів польської фантастики в Україні (Станіслава Лема, Анджея Сапковського, тематичних антологій) за участі польських гостів Яцека Комуди, Пйотра  Ґочєка, а також Володимира Арєнєва і Сергія Легези.


Пйотр Ґочєк проведе майстер-клас  «Соціальний вимір у науковій фантастиці: як знайти цікаву тему і як її розкрити через фантастичну метафору», а Яцек Комуда: «Як з історичних фактів зробити художній твір».

Відбудеться дискусія «Польська фантастика після Лема і Сапковського: шлях до розмаїття» (учасники: Яцек Комуда, Пйотр Ґочєк, Володимир Арєнєв, Сергій Легеза, модератор – Михайло Назаренко).


Яцек Комуда – автор історичної «сарматистської» прози. Літературну кар’єру розпочав 1999 р. «Історіями з Диких Піль». З 2002 року співпрацює з люблінським видавництвом «Фабрика слів», у якому видав бл. двадцяти книг. Наскрізний герой його прози – Яцек Дидинський, запальний польський шляхтич. У 2009 р. отримав нагороду Леоніда Теліґи за роман «Голеони війни». Працює над сценаріями комп’ютерних ігор.


Пйотр Ґочєк – письменник, публіцист, журналіст, з 1990 року працює журналістом. Автор кількох збірок поезії, фантастично-соціологічнох повісті «Демократор» (2012), збірки оповідань «Чорні батальйони» (2014), співавтор кількох історичних антологій, лауреат конкурсів «Сілезіа поетика», конкурсів журналів «Фантастика» та «Час культури». У 2017 році має вийти його роман «День гніву». Організатор: Мистецький Арсенал


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля