Події


 

 

Заходи з нагоди Року Джозефа Конрада-Коженьовського17 — 21 травня 2017
Київ
17 травня - 21 травня
Мистецький Арсенал / вул. Лаврська, 10-12

 

2017 проголошений у Польщі Роком Джозефа Конрада-Коженьовського з нагоди 160 річниці народження письменника. У рамках святкування на Книжковому Арсеналі заплановано проведення дискусії про літературні кар'єри «Self-made writer» з лауреатами Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського, яку заснавував Польський Інститут у 2007 році.


Джозеф Конрад-Коженьовський – це приклад складної, але надзвичайно успішної літературної кар’єри, польськомовний емігрант, якому вдалося увійти до британського канону модернізму. До дискусії запрошено українських письменників та письменниць, що уже здобули ім’я на літературній ниві. Усі вони – лауреати Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського. Автори поділяться історіями власних літературних кар’єр та обговорять плюси і мінуси письменницького ремесла.


Учасники: Тарас Прохасько, Сергій Жадан, Таня Малярчук, Софія Андрухович.


Окрім цього, на стенді Інституту працюватиме виставка «Джозеф Конрад. 160 років від дня народження», яка розповідає про дитинство та молодість, родину Конрада та традиції, в яких він виховувався. Частина виставки буде присвячена особистому життю видатного письменника. У якості ілюстрацій використано матеріали з бібліотек та архівів Польщі та Великобританії, а також з особистого архіву одного з найкращих знавців творчості письменника – Здзіслава Найдера.
Організатор: Мистецький Арсенал


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля