Події


 

 

Показ фільму «21хНью-Йорк» на IV Міжнародному фестивалі кіно та урбаністики «86»30 квітня 2017
Славутич
30 квітня
Кіноконцертний комплекс | Початок показу о 19:30 | Квитки у фестивальних касах

 

Метою фестивалю «86» є перетворення Славутича – наймолодшого міста в Україні – на центр культурного процесу, а також переосмислення травматичного образу Чорнобиля. Темою цьогорічного форуму стала «близькість». Організатори сподіваються протягом фестивалю з'ясувати, що таке близькість і чи є вона можливою у сучасному місті, яке балансує між самотністю і тоталітарним колективізмом.


Зокрема, на цьогорічному фестивалі буде показаний фільм «21хНью-Йорк» режисера Пйотра Стасіка – інтимний портрет міста та його мешканців. Режисер мандрує нью-йоркським метро, де зустрічає 21 героя своєї стрічки, кожен з яких є емоційним та вразливим, на фоні збайдужілої динаміки «столиці світу»… Фільм номінований на отримання Премії Європейської кіноакадемії.


Пйотр Стасік – польський режисер документального кіно та аніматор культури. Автор стрічок «Репортаж з подорожі» та «Кінець літа». Переможець кінофестивалів у Вісбадені, Кракові, Лос-Анджелесі, Падуї та Пермі» — премію Європейської кіноакадемії. Резонансна стрічка «Велика стіна» (The Great Wall) Тадга О’Салівана (Ірландія) стала переможцем багатьох міжнародних конкурсів. Автор пропонує незвичний погляд на міграційну кризу в Європі. Він досліджує бар’єри, стіни і перепони, що виникають від середземноморського узбережжя до європейських столиць і «місць сили».
Організатор: Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86»


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля