Події


 

 

ХІХ Міжнародний фестиваль моновистав «Відлуння»23 квітня 2017
Чернігів
23 квітня
Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка / пр-т Миру, 23 / Початок о 16:00 / Квитки у касах

 

Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Відлуння» був заснований 1999 року і є єдиним українським представником у Міжнародному форумі монотеатру. За 18 років існування участь у фестивалі взяли майже 200 кращих виконавців з Австрії, Албанії, Англії, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Греції, Литви, Латвії, Македонії, Мексики, Польщі, Росії, України тощо. Цьогоріч форум вже вдруге відбудеться у Чернігові.


У рамках фестивалю буде показана вистава «Діва» театру „Rondo” зі Слупська. У спектаклі йдеться про долю єврейської оперної співачки, яка пережила Голокост. Це моновистава актриси Віолети Комар – читця та режисера, багаторазової лауреатки Загальнопольського фестивалю театрів одного актора у Вроцлаві, стипендіатки маршалека Поморського Воєводства та мера Слупська. Віолета Комар, зокрема, грала у театральних ексцентричних вечорах за Віткаци у постановці Станіслава Медзевського.
Організатори: Міжнародний фестиваль моновистав «Відлуння», Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка, Хмельницький міський моно-театр «Кут»


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля