Події


 

 

Йоргос Сколіас на XVІ Міжнародному джазовому фестивалі «Єдність»17 — 18 березня 2017
Київ
17 березня - 18 березня
Київський національний академічний театр оперети / вул. Велика Васильківська, 53/3 / Початок концертів о 18:00 / Квитки у касах

 

Йоргос Сколіас – вокаліст і композитор, народився 1950 року. Має грецькі корені, виконує національну грецьку музику, а також джазові і блюзові твори. Займався новими течіями музики, працюючи із Радославом Новаковським  (ударник гурту - "'Osjan"),  гуртами "Tie Break", "Pick Up", "Free Cooperation", а також музикантами Томашом Станько, Тьєрі Рипдалем, Нікосом Тулятосом, Броніславом Дужим, Збігневом Намисловським. Брав участь у багатьох записах театральної і кіно-музики. 


Йоргос Сколіас – це музикант, який не лише шукає індивідуальний стиль використання людського  голосу у музиці, але також  його надихає музика у стилі блюз, джаз, рок i етнічна музика від Греції до Індії та Африки. Вивчає стародавні вокальні техніки, у результаті чого опанував техніку гармонійного співу (зокрема триголосся).  


Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» засновано 2002 року за підтримки Київської міської pади та Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Києва.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля