Події


 

 

Польські письменники та культурні менеджери на ІІ Міжнародному фестивалі оповідання «Intermezzo»26 — 29 травня 2016
Вінниця
26 травня - 29 травня

 

ІІ Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo» пройде під гаслом «Приватні моря, спільні береги». Цьогоріч у фокусі – тема моря в літературі та проблема втраченого і віднайденого дому. Спеціальні події будуть присвячені Криму і кримським татарам, культурній ідентичності півострова. Відправною точкою для учасників фестивалю стануть кримські новели Михайла Коцюбинського – зразки уважної й точної фіксації життя біля берегів Чорного моря 120 років тому.

 

Польська програма фестивалю також розкриватиме лейтмотиви морської та берегової ідентичностей. Творчість класика світової мариністики з польським корінням та українським минулим Джозефа Конрада-Коженьовського стане предметом розмови лауреатів премії його імені. Також у цьому контексті до фестивалю долучиться директор Фестивалю Конрада у Кракові Ґжеґож Янкович, котрий прочитає лекцію «Море слів» про зв'язок між «Морською одою» Фернандо Пессоа та «Грою в навпаки» Антоніо Табуккі. Моделі психобіографії Михайла Коцюбинського та Володимира Винниченка – двох символів української літератури початку ХХ століття – обговорять польський літературознавець Ришард Купідура та українська дослідниця Світлана Кирилюк.


ПОЛЬСЬКА ПРОГРАМА >>
 

 

Організатори: ГО «Інститут культурного менеджменту» / Вінницька міська рада / Вінницький літературно-меморіальний музей М. М. Коцюбинського


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля