Директор Польського Інституту у Києві 

 

Ева Фіґель – Директор Польського Інституту у Києві. Народилась у Ґданську 04 лютого 1964 року. Закінчила Історичний факультет Ґданського університету (Гуманітарний факультет, напрямок – історія). У 1988-1989 роках займалась видавничою діяльністю підпільного часопису «Солідарність Ґданського регіону», організовувала перевезення накладу часопису, займалась пошуком приміщення для його тиражування та розповсюджувала підпільну пресу. Її заарештували та утримували у слідчому ізоляторі Ґданська. За амністією 1984 року Еву Фіґель було звільнено. За діяльність у процесі здобуття незалежності Польщі була нагороджена Кавалерським Хрестом Ордену Відродження Польщі.

 

Професійну діяльність розпочала у Музеї Міста Ґданськ. Працювала у Архіві Правління Регіону Незалежної Самоврядної Професійної Спілки «Солідарність» та у сеймику самоврядування Ґданського воєводства. Починаючи з 1994 року була співробітником Посольства Республіки Польща у Києві. Обіймала також посаду заступника Посла РП у Вільнюсі. Починаючи з 2012 року була директором Східного департаменту Міністерства Закордонних Справ РП.

 

Починаючи з 01 вересня 2014 року є директором Польського Інституту y Києві. Співпрацює з організаціями та установами, які здійснюють заходи і реалізують програми з надання підтримки країнам Східної Європи. Володіє англійською, російською, українською та білоруською мовами. 

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля