Чи варто Україні йти польським шляхом?

 

 

У додатку Європейський Союз було представлено у якості позаконкурентної моделі розвитку держав та суспільств. Вказати на те, що незважаючи на кризу, на якій концентрують увагу ЗМІ Східної Європи, ЄС немає на континенті достойної альтернативи, зокрема якщо йдеться про якість життя громадян. Зрештою, економічні показники є свідченням того, що Європейський Союз (і сам процес інтеграції) є вигідним для країн, бо сприяє корисним реформам.

«Європі потрібна Україна – Україні потрібна Європа. У текстах, що представлені у цьому спеціальному додатку до тижневика «Коментарі» можна знайти багато аргументів, що спонукають до кроку у бік Європи – як геополітичних, так і конкретних, що стосуються повсякденного життя кожного з нас. Це зближення буде великим успіхом, позаяк Європейський Союз, навіть під час кризи створює такі можливості, яких українці ніколи не мали. Ані Польща, ані Європейський Союз не можуть вказати українцям на те, за вони кого мають віддати свої голоси.

Поляки постійно підтримують Україну у цьому процесі, як от минулого року, коли під час Головування Польщі у Раді Євросоюзу було завершено переговори щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС».

 

 

Анджей Бжезецький – головний редактор журналу «Nowa Europa Wschodnia»

Ярослав Ґодун – директор Польського Інституту у Києві

 

 

 

Українська версія

 

Російська версія

Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

березень
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля